محل تبلیغات شما
یکی از اولین سوالاتی که با جست و جوی کلمه خودیی در اینترنت به ذهن خطور می کند این است که آیا باید خودیی را همین الان و فورا ترک کنم _
دلایل ایجاد این سوال را می توان در وب سایت های فارسی زبان جست چرا که یا از جنبه مذهبی به قضیه نگاه می کنند و یا اطلاعات قدیمی مثلا پزشکی را فقط و فقط تکرار می کند.
از نظر مذهبی خودیی حرام است. ما نمی توانیم به اعقاید مذهبی افراد ایراد یا اشکالی بگیریم اما بررسی مانعی ندارد . نیاز جنسی امری کاملا طبیعی بدن انسان و اکثر موجودات زنده هست. اگر فردی معتقد به مذهب باشد پس اعتقاد دارد خدا این نیاز را در ذات بشر آفریده. اگر این چنین باشد چرا باید یک چنین ساختاری که خود خدا / به اعتقاد افراد مذهبی / آفریده حرام باشد. اگر چیز بدی هست پس هیچ وقت آفریده نمی شد. پس نیاز جنسی چیز بدی نیست و خودیی هم چیزی هست که همان خدا توانایی انجام اش را به انسان داده است. خودیی زمانی ناگوار است که از حد خود بگذرد و باعث اذیت فرد و شاید اطرافیان شود. یعنی تا وقتی که حس مطلوبی دارید چندان مهم نیست و مثل فعالیت های عادی انسانی هست ولی اگر احساس بدی برایتان دست می دهد می توان از ان فاصله گرفت. شاید اصلا دوست داشته باشیم مدتی به بدن استراحت بدیم. چرا که نه !! هدف از این نوشته آن است که این سخن را دنبال کنیم که خودمان را عذاب ندهیم. الفاظ بد مثل گناهکار بی لیاقت ناتوان رو برای خودمان استفاده نکنیم. حتی بعضا در حیواناتی چون میمون و سگ نیز این رفتار مشاهده می شود . هدف از دوری از خودیی در فردی که احساس بد از انجام این کار دارد  رسیدن به ارامش است نه پاک کردن یک خصلت کثیف غیرانسانی.
پس مجبور نیستیم عرق سرد بریزیم و بترسیم  اگر دوست داشتیم فاصله می گیریم از کاری که انجام دادنش برایمان لذتبخش و خوش آیند نیست چه فیزیکی و چه روانی.

آیا باید خودارضایی را ترک کنم

مقابله با پدوفیلی

سال جدید میلادی 2020 سال کاهش خودارضایی

خودیی ,مذهبی ,هست ,پس ,انجام ,خدا ,است که ,آیا باید ,خودیی در ,ترک کنم ,می توان

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

isucisam snowfolkpamu دین و زندگی Michael's receptions شابلون طراحی خط سایه چشم ابروگربه ای پهن ژله ای زنانه دخترانه1399 پریشون وبلاگ هر روز گروه آموزشی شیمی شهرستان بانه baniruntio فروشگاه لوازم آرایشی آبادان - تهران - پاکدشت