محل تبلیغات شما
امروز می خواهم درباره یک تجربه جدید و همچنین یک رکورد جدید حرف بزنم. باید بگم کسی که باعث شد دیدم به زندگی و روابطم تغییر کنه دکتر هلاکویی عزیز بود. واقعا مرد بزرگین ایشان . 
می دونید به عنوان یک جوان بیست و چند ساله خیلی وقت ها خواستم واقعا کسی رو تو زندگی داشته باشم نه به عنوان یک دوست بلکه به عنوان یک همدم. حرف زدن با دختر را بلد نبودم و به هیچ عنوان ارتباط خوب و سالمی با جنس مخالف نداشتم تا اینکه یکی از ویدیو های مشاوره دکتر هلاکویی خیلی در من تغییر ایجاد کرد ( لینک ویدیو را میگذارم پایین ). من افکار و دیدگاه غلط نسبت به دختر خانم ها رو کنار گذاشتم. اصلا به عنوان جنس مخالف بهشون نگاه نکردم بلکه بعنوان یک انسان تلاش کردم باهاشون در ارتباط باشم و کم کم یاد گرفتم در مدت شاید 1 تا 2 سال چطور با دختر ها راحت باشم و ارتباط برقرار کنم . ولی من همچنان رابطه ای به جز دوستی ساده با هیچ دختری نداشتم . همون کارای معمولی که یک پسر جوان انجام میده رو دنبال می کردم . درس و اینطور چیزا. البته خودیی گاها پشت سر هم و گاها با فاصله یکی دو روز از هم انجام میدام / نمی خوام بگم خودیی بده ولی وقتی دفعاتش بیشتر میشه اختلال می اندازه تو زندگی روزانه ادم /. 
یک دختری که همکلاسیم هم هست رو از خیلی وقت ها قبل علاقه داشتم بهش. دختر با ادب و دوست داشتنی. هیچ وقت جراعت نکرده بودم باهاش حرف بزنم چون کمی خجالتیه و من خود هم که هنوز طریقه ارتباط خوب رو با دختر رو یاد نگرفته بودم. تا اینکه بعد از تقریبا 2 سال علاقه پنهانی به ایشون در کلاس به طور اتفاقی کاری گروهی پیش امد و ما شروع کردیم به کار کردن . حرف زدیم و من دوباره شعله عشقم شعله ور شد. اینبار می دیدم چقدر با هم حرف مشترک داریم و میگیم می خندیم. افسوس خوردم که ای کاش این جرات رو داشتم و 2 سال پیش باهاش بیشتر آشنا می شدم. بهر حال چندین مرتبه تا حالا باهم حرف زدیم و منم فکر میکنم از من خوشش میاد ولی چون دختر خجالتی و با اصل و نصبیه اصلا به روش نیاورده بود. عرض کنم خدمتون این عشق حال و هوامو دوباره عوض کرد. تمام فکر و ذکرم شده این دختر و خوب حتما می دانید که موقع عاشق شدن فعالیت های مختلف هورمونی و شیمایی در مغز و بدن صورت میگیره که احساسات ادم رو تحت تاثیر میگذاره . من بیشترین مدتی که تونسته بودم خودیی نکنم بر میگرده به چند سال پیش که نتونستم بیشتر از 10 روز تحمل کنم . یعنی روز 10 ام خودیی کردم. اما الان که این مطلب رو می نویسم رکوردم رو شکستم . 11 روز بدون خودیی . اصلا هیچ فشاری ام بهم نیومده برخلاف همیشه که از شدت نیاز حال ادم خراب میشه. فکر میکنم یه ارتباطی بین این عشق و عاشقی باشه با نیاز جنسی. حالم که مه . نه بخاطر اینکه خودیی نمی کنم نه . بخاطر کلا این رابطه و بهبودی که در خودم میبینم وقتی می بینم منم می تونم با کسی آشنا بشم حرف بزنم و دوست داشته باشم کسی رو. بهتون یه پیشنهاد دارم . حتما فیلم مشاوره دکتر هلاکویی رو که میزارم نگاه کنید. سعی کنید تمرین کنید با افکار تمیز با دختر ها ارتباط برقرار کنید شوخی کنید . باور کنید گناه نیست . این در طبیعت بشره که با جنس مخالف در ارتباط باشه. امیدوارم یه روزی عاشق بشین و به عشقتون برسین . منم دعا کنید به عشقم برسم. نگران خودیی هم نباشید  اگر احساس کردین بیش از حد شده کمی ازش فاصله بگیرین همین . نترسید گناه کبیره ای در کار نیست. 

آیا باید خودارضایی را ترک کنم

مقابله با پدوفیلی

سال جدید میلادی 2020 سال کاهش خودارضایی

رو ,دختر ,خودیی ,حرف ,یک ,هم ,به عنوان ,با دختر ,عنوان یک ,2 سال ,دکتر هلاکویی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

olume parsa book سبزمارکت restnisofju deimosofttrus شهرم یزدعشقم هامانه3 EshghekhasS فروشگاه ساعت زنانه ارزان heulomisalz همسفران نمایندگی لویی پاستور Jay's collection