محل تبلیغات شما

امروز موضوعی به ذهنم اومد . چند روزی بود پشت سر هم خودیی کرده بودم. احساس می کردم روی زندگی روزانه ام کمی اثر گذاشته برای همین به فکر کمی استراحت و دوری از خودیی افتادم.

مطلب جالبی خوندم یه جایی! نوشته بود بعد از تکرار مکرر و بی حد و مرز خودیی ، محرک ها و تصاویر قبلی برای فرد تحریک آمیز نخواهد بود و فرد به دنبال تصاویری خواهد بود که قبلا به آن مطالب نگاه غیراخلاقی و زننده داشت و از آنها دوری می کرد. چه تصاویری؟؟ تصاویری مثل فیلم های سواستفاده از کودکان ، جنسی ، قتل و .

این گونه تصاویر البته که غیراخلاقی هستند. به هیچ وجه و آزار رساندن به یک انسان دیگر قابل قبول نیست. امکان داره خیلی از ما ها یه دوره ای از زندگی بخاطر برخی مسائل به این گونه مشکلاتی دچار بشیم . چاره اش چیه ؟ چاره اش اینکه به یاد بیاوریم این عکس ها غیر اخلاقی اند و جهت خودیی می توان عکس های مناسب تری نیز پیدا کرد که تنها جهت رفع شهوت باشدو نه اینکه وجه انسانی مان را تخریب کند. سایت های و مجاز که تصاویر به مراتب قابل قبولیارائه می دهند از همه بهترن. متاسفانه در کانال های تلگرامی و بعضا در گوگل می توان به تصاویر هرزه نگاری کودک ، و سواستفاده از حیوانات دسترسی پیدا کرد که باید ۱۰۰٪ از تماشای این تصاویر دوری کرد. چون آنها غیراخلاقی اند. تماشای بدن یک فرد دیگر شاید از نظر اخلاقی منفی نباشد چراکه همه مان دارای همان نوع بدن هستیم اما تماشای آسیب دیدن یک دختربچه یا پسربچه به دست یک فرد بزرگسال کاملا غیراخلاقی است . موضوع غیراخلاقی این ماجراا از دید دینی نیست . بلکه از نگاه انسانی و حقوق بشری می باشد . پس برای اینکه عذاب وجدان نداشته باشیم و جامعه را هم در خطر قرار ندهیم بهتر است در صورت انجام خودیی و رابطه جنسی ،حواسمان به جنبه اخلاقی و انسانی عملکردمان هم باشد

آیا باید خودارضایی را ترک کنم

مقابله با پدوفیلی

سال جدید میلادی 2020 سال کاهش خودارضایی

غیراخلاقی ,خودیی ,تصاویر ,های ,فرد ,یک ,کرد که ,سواستفاده از ,این گونه ,غیراخلاقی است ,پیدا کرد

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رساله امام خامنه ای سلمه الله تعالی مشاور برتر precgalcudip alnetemit Sandra's notes دایس - درج آگهی اینترنتی ludveysaca B I A 2 R A P 9 8 aircagresetes Evelyn's style