محل تبلیغات شما
چالش ترک خودیی                                      توجه           توجه 

امروز می خواهم یک چالش به اجرا بگذارم و خودم رو به چالش بکشم . بنظرم این هم یک نوع تقویت اراده و استقامت است و هم باعث پیشبرد هدف می شود.
اگر نتیجه مثبتی از این چالش بدست بیارم چالش های دیگری در موضوعات دیگر هم اجرا خواهم کرد. 

الان یک مدت تقریبا زیادی هست که امار خودیی ام از دستم خارج شده و انقدر بیحال شدم که شدیدا از نظر روحی و جسمی نیاز دارم از خودیی فاصله بگیرم . چون دیگه احساس می کنم وارد حالت اعتیاد گونه شده . با چند روز استراحت می تونم دوباره به آرامش برگردم و انگیزه ام را بالا ببرم. برای همین می خواهم از امروز 2019.5.19 بمدت 7 روز خودیی نکنم و بازیابی جسمی و روحی را هم همزمان در برنامه داشته باشم. از امروز ساعت تا تاریخ 2019.5.26 ببینیم چطور پیش می رود.

روز اول : امروز دوشنبه روز اول را به سلامتی به راحتی گذروندیم . با این که یکی دو بار نیاز انجام خودیی به صورت خفیف بهم دست داد ولی اهمیت ندادم و به چالش ام فکر کردم . موقعیت اش هم بود ولی عهد نشکستم. البته فکر می کنم اینکه تازه روز اول چالش هست هم بی تاثیر نیست و با گذشت روز های بیشتر فشار بیشتر می شه . ازمون واقعی روز های آخر هست چون واقعا به آدم فشار میاد. ببینیم چی میشه. امیدوارم با سربلندی بتونم نتیجه این چالش رو اینجا براتون اعلام کنم.

روز دوم : متاسفانه خراب کردم. عرض کنم خدمتتون که بنظرم چالش هایی با روز های کمتر بزاریم بهتره چون احتمال موفقیت اش بیشتره و در نتیجه ادم موفق اعتماد به نفسش بیشتر میشه. 

برنامه می ریزم تا یک چالش دیگه اجرا کنم.

آیا باید خودارضایی را ترک کنم

مقابله با پدوفیلی

سال جدید میلادی 2020 سال کاهش خودارضایی

,چالش ,روز ,هم ,کنم ,خودیی ,    ,روز اول ,روز های ,2019 5 ,یک چالش

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وب لژیون همسفر عاطفه دست گذاشتن روی لبه‌ها پــــــرشـ کـ سـ تـ ـه hyrdplenintem فروشگاه اینترنتی ملی شاپ السلام علیک یا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام دانلود تحقیق، پروژه و مقاله سردار شهید حسن علی رباطی بچگی freedom-alice