محل تبلیغات شما
سلام امروز این مطلب رو که اینجا می نویسم شب ساعت 1 شب هست.
اعصابم خورد شد. بزرگترین اشتباه زندگی من. خدایا حالم از هرچی انسان هست بهم خورد. دارم دیونه میشم. 
تقریبا چند ماه پیش چیزهایی درباره اینترنت *** یا  web*** شنیدم. شنیده بودم خیلی بیشتر از این اینترنتی که ما استفاده می کنیم بزرگتر و گسترده تره! جالب اینجا که قابل ردیابی نیست و بخاطر همین انواع جعل اسناد و فروش مواد مخدر  و قتل و . توش به چشم میاد. خیلی جالب به نظرم میومد ولی خوب از طرفی ام احساس می کردم خوب در توضیحات هم کمی بزرگنمایی صورت گرفته و خواسته شده ماجرا رو مهیج جلو بده!! ولی به هر حال چیزهایی در زبان های مختلف درباه اش خوانده بودم. تا اینکه تقریبا بازم این *** رو تو گوگل دیدم که چند نفر درباره اش گفت و گو کرده بودن. با خودم گفتم این دفعه باید از این ماجرا سر دربیاورم. توی منابع فارسی مطالب زیادی درباره اتصال بهش ذکر شده بود . چند روز پیش مرورگر *** را نصب کردم و به *** برای اولین بار وصل شدم. جالب بود ادرس سایت هایش با on*** تمام می شد .ادم احساس می کرد که این وب وب معمولی نیست . عکس هایی هم از مواد مخدر و قرص و دارو و پاسپورت هم توش فراوان بود. کمی گشت و گذار کردم و حقیقتا حوصله ام سر رفت. چیز های زیاد مهیجی پیدا نکردم . امروز همینطور باز هم *** به مغزم خطور کرد. گفتم برم یه سری بزنم. دوستان چشمتون چیز بد نبینه !!! چند تا لینک دیدم مربوط به و . شب بود منم تقریبا تنها بودم تلاش کردم متاسفانه وارد سایت ها بشوم و خودیی طبق معمول . بعد از کلی جست و جو و نا موفقیت بلاخره چیزی رو دیدم که باورم نمی شد حقیت داشته باشه!!!! وگرافی کودک !!!  باورم نمی شد راست باشد. شنیده بودم *** پر از اینجور محتوا بود اما فکر نمی کردم راست باشد تا اینکه دیدم حقیق دارد متاسفانه !!
دوستان اعصابم داغون شد . وای فای رو خاموش کردم و فورا *** را حذف کردم . دستام میلرزید !!! تمام بدنم خیس عرق شده بود !!! عرق سرد!!

من دیگه سمت *** نمی رم . دوستان خواهشا این *** رو بیخال شید !! ارزش نداره ! اگرم نرفتین سمتش نرین از سر کنجکاوی . من رفتم دیدم . عین حقیقت داره !! اگرم قصد خودیی دارین همون سایت های بزرگ و معمول خیلی محتوای بهتر و اخلاقی تری دارند.

توجه   اسم نرم افزار و محل وجود این محتوا به دلیل اینکه افراد را ترغیب به سر زدن به این مکان نکند حذف شد!!!

آیا باید خودارضایی را ترک کنم

مقابله با پدوفیلی

سال جدید میلادی 2020 سال کاهش خودارضایی

*** ,رو ,نمی ,هم ,سر ,اینکه ,کردم و ,تا اینکه ,نمی شد ,بزرگترین اشتباه ,شد بزرگترین

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پرچم اسلام وبلاگ همسفران قزوین Meagan's style arinenov glanealcere Francine's receptions نظافت، نظافت منزل، نظافت محل كار، انجام کلیه امور نظافتی و خدماتی باکادری مجرب(شبانه روزی)، مراکز خصوصی و دولتی frutoscromve micolmechec شعر ، طنز ، فوتبال (طنز نوشته های مرتضی رجبی )